Electro Swing Fever

Párty

Nová scéna

Teď je ten správný čas protančit boty, které jste dostali pod stromeček. Přijďte se nechat unést atmosférou zlaté éry swingu a roztočit to na parketu. Aneb Electro Swing Fever se koncem února vrací do Ostravy!

Na oblíbené taneční noci vystoupí electro-swingová kapela Mr. MOSS a vaši oblíbení DJs z Electro Swing Bohemia, jmenovitě DJ Papa Django, DJ Swing Thing a Dr. Zeppelin.

???????????????

Mr. MOSS (live, CZ)
Electroswingová formace z Hradce Králové spojuje taneční hudbu se swingovou klasikou, prvky elektra a jazzu. V čele kapely stojí půvabná zpěvačka s americkými kořeny Nicole Fay Kupková. O rytmickou sekci se starají bratři Škaloudovi – bicí Mario a kontrabas/basová kytara Jan. Kytaru krotí Ramil Gasanov, klarinet a saxofon pak Aleš Sumec Tichý. Duchovním otcem kapely je DJ, producent a zpěvák Michal Dvořáček. Energické vystoupení tohoto bandu vám rozproudí krev v žilách.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel barevných ponožek. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatančit do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v daleké Austrálii, Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Movits a Postmodern Jukebox.

DJ Swing Thing (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Dr. Zeppelin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Jestli má někdo hlavu v oblacích, pak je to právě tento DJ. Čahoun z Ostravy se na parket nebojí vletět s ryze swingovými songy. Včas však dokáže vycítit, kdy je správná chvíle přeřadit na tvrdší electro-swingové frekvence. Jeho beaty vás s lehkostí vzducholodě vynesou do tanečního nebe.

Akrobatická show na stuhách

???????????????

Vstup na akci BUDE POVOLEN pouze osobám starším 15 let.
Akce bude fotograficky dokumentována a fotografie budou zveřejněny na sociální síti Facebook.