ELECTRO SWING FEVER

párty

Oblíbená taneční noc plná stylových zážitků Electro Swing Fever se vrací do Ostravy! Vyfikněte se a nechte se unášet na vlnách electro-swingu.

Do Cooltouru míří zřejmě nejvyhledávanější electro-swingoví DJs u nás, oblíbená dvojice elegánů Swing Thing ~ DJ & DJ Papa Django. Nespoutanou dávku energie a klasické swingové hity naservíruje svěží band The JazzCake. Za mixem se vystřídají výběroví DJs z bookingu ELECTRO SWING BOHEMIA, jejichž rozmanitost zaručuje protančenou noc. Dokonalou společností vám budou šviháci DJ Swing Garden, Dr. Zeppelin a charismatický Max W., který si na své vystoupení přizve mistrného houslistu. Třešničkou na dortu bude workshop swingového tance s B-Swing. A tím to zdaleka nekončí, těšte se na bohatý doprovodný program, který vás vtáhne do neopakovatelné atmosféry.

Swing Thing & Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Špičkoví performeři, precizní selektoři a prvotřídní elegáni. Hlavní pilíře Electro Swing Bohemia a zřejmě nejvyhledávanější electro-swingoví DJs v našich končinách. Kromě středoevropských klubů hráli také v Německu, Rakousku, Francii, Belgii, Japonsku, Mexiku a na Maltě. Potkali se na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Bart & Baker, Swingrowers, Alice Francis či Dunkelbunt.
www.swingthing.sk
www.papadjango.sk

The JazzCake (live, Electro Swing Bohemia)
Parta, která vám osladí život archivním swingem a jazzem v moderních aranžích. Výteční hudebníci, které spojují léta praxe a drilu na ostravské konzervatoři, dodávají tradičním skladbám svěží šmrnc. Koncerty kapely The JazzCake vykouzlí úsměvy na tvářích a nekontrolovaně rozhýbou každé střevíce.
www.facebook.com/thejazzcake

Max W. & live violin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Osobitý DJ s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Vyznavač údernější linie electro-swingu. Jeho sety kombinují swingové melodie se špetkou dubstepu a drum’n’bassu. Na jednom pódiu se už potkal s The Parov Stelar Band, Swingrowers a Bart & Baker a dokonce vyrazil na vlastní turné po Irských barech a hospůdkách. Poznávacím znamením Maxe W. je elegantní černá košile, uhrančivý pohled a schopnost rozhýbat i zatvrzelé nepřátele tance. V Cooltouru se můžeme těšit na improvizační show za doprovodu mistrného houslisty Toma Havlínka!
www.facebook.com/maxw.electroswing

Dr. Zeppelin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Jestli má někdo hlavu v oblacích, pak je to právě tento DJ. Čahoun z Ostravy se na parket nebojí vletět s ryze klasickými swingovými songy. Včas však dokáže vycítit, kdy je ta správná chvíle přeřadit na tvrdší electro-swingové frekvence. Připravte se na odlet, jeho rovné beaty vás s lehkostí vzducholodě vynesou do tanečního nebe.
www.facebook.com/DrZeppelin

Swing Garden (CZ, Electro Swing Bohemia)
Statný dlouhán s jemnou duší a šlemi na správném místě! Jeho DJské sety vás chytnou a nepustí. Servíruje svérázné a hravé mixy tradičního jazzu, swingu a rock’n’rollu s přechodem k modernímu electro-swingu, funky a latino. Když zahraje Swing Garden, nohy se vám samy rozeběhnou po parketu!
www.facebook.com/DjSwingGarden

Taneční workshop

Brew bar Čerstvý Boby

Palačinkové bistro v režii Café Au Pere Tranquille

Fotokoutek

Předprodej:
Online: https://goout.cz/cs/listky/electro-swing-fever/byh/
Fyzicky: na baru v Cooltour Ostrava nebo v espresso baru Čerstvý Boby
Cena vstupenky v předprodeji: 150Kč