Electro Swing Fever

Párty

Electro Swing Fever už několikrát zaplnila Cooltour k prasknutí. Teď se po letní pauze vrací na místo činu. Elegantní a velkolepá s ještě nabitějším programem!

O skvělou hudbu se postará slovenský band White Melon a vaši oblíbení čeští a slovenští DJs z Electro Swing Bohemia – DJ Papa DjangoSwing Thing ~ DJPaolo di Maki a Dr. Zeppelin. Samozřejmě nebude chybět ani zábavný taneční workshop.

🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠🎷🎩👠

White Melon (SK, live)
Kapela založená v roce 2015 je směsí swingu, jazzu a hudebních improvizací v podání šesti mladých muzikantů. Jejich nezaměnitelné vokály a nevšední aranžmá jsou tím pravým a šťavnatým ovocem, při jehož servírování nezůstane nikdo nehybně stát.

DJ Papa Django (SK, Electro Swing Bohemia)
Věčně usměvavý DJ a vášnivý sběratel elegatních motýlků. Při vystoupení klade důraz na poctivý výběr tracků a energickou performance. Nebuďte překvapení, když předvede svůj pověstný „table dance“ nebo si odskočí zatancovat do publika. Kromě mnoha evropských klubů si vyzkoušel i pódia v dalekém Japonsku a Mexiku. Navíc už několikrát vystoupil na jednom pódiu s takovými esy jako Parov Stelar Band, Movits, Bart & Baker a Alice Francis.

Swing Thing ~ DJ (SK, Electro Swing Bohemia)
Třeskutě energický DJ, který zrychlí z nuly na sto za pouhé 3 vteřiny. Výrazně rytmickým electro-swingem rozbouří klidné vody a nenechá nikoho stát bez pohnutí. Jeho vystoupení si už užili nejen fanoušci po celé Evropě, ale i ve vzdáleném Mexiku či Japonsku. Potkal se také na jednom pódiu s hudebními esy jako The Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Paolo di Maki (CZ, Electro Swing Bohemia)
Ležérní švihák, jehož domovem jsou slavné Karlovy Vary. Jeho hudba je léčivá jako minerální prameny a návyková jako chuť lázeňských oplatek. Zaručeně vás dostane svým jedinečným citem pro beaty, melodii a rytmus. Paolovy electro-swingové sety s houseovým podtextem jsou jako stvořené pro dlouhou taneční noc. Nezapomeňte si utáhnout tkaničky u bot.

Dr. Zeppelin (CZ, Electro Swing Bohemia)
Jestli má někdo hlavu v oblacích, pak je to právě tento DJ. Čahoun z Ostravy se na parket nebojí vletět s ryze swingovými songy. Včas však dokáže vycítit, kdy je ta správná chvíle přeřadit na tvrdší electro-swingové frekvence. Připravte se na odlet, jeho beaty vás s lehkostí vzducholodě vynesou do tanečního nebe.

Taneční workshop se Stell the HepCat.

 

Vstupné:

  • v předprodeji přes portál GoOut 150,- / VIP 290,-
  • na místě 190,-