Etudy těla

Večer autorských choreografií

Nová scéna

O um začínajících zpěváků, kteří přechází ze svých performance ve sprše před televizní kamery, zakopáváme na každém rohu. Co ale začínající tanečníci, jejichž autorské choreografie zná prozatím jen publikum pokojíčkových plyšáků? Pro ty Cooltour již tradičně otevírá svou profesionálně vybavenou scénu. Jistotou u Etud těla je, že mezi choreografiemi, fyzickým divadlem, či akrobacií na šálách zajisté žádnou hvězdnou pěchotu nenajdete.

Ať se vaše tvorba ubírá spíše směrem k fyzickému divadlu, clownerii, akrobacii, čistému tanci a nebo třeba propojujete více přístupů diváci by vás měli rozhodně vidět!

 

Program večera:

Black Dress/ GOC
Vlastní choreografie inspirovaná korejským stylem hudby a taneční styl high-heels.
Tančí: Gabriela Galiová, Natálie Plesníková, Bára Beinhauerová, Petra Skalíková, Linda Beyerová
Choreografie: Gabriela Galiová
Dokonalá?!/ TS Puls
Téma tak medializované… A přesto nás může potkat osobně.
Tančí: Jana Černá, Julie Čermáková, Nikol Mikolášová, Kateřina Borovská, Barbora Zimmerová, Tereza Gajdečková, Sabina Tkaczíková, Michaela Valtrová, Klára Staníčková, Kateřina Kudelová, Eva Šupolová
Dva světy/ Bílá Holubice
Dva pokoje, dvě ženy, dvě povahy. Různé, a přesto stejně osamělé a toužící. Jsme si tak blízko, a zároveň – daleko….
Odletí a přiletí/ Elisabeth Lagronová
I přes to, že se nám v životě mnoho věcí nepovede, neměli by jsme se zastavovat, ale letět dále….. nechat to prostě plavat….ať nám neuletí další možnosti udělat něco správně a také další naděje na radost.
Tančí: Elisabeth Lagronová
Údolí bez slz/ Blílá holubice
Údolí bez slz je magickým místem setkání osobností na trůnech. Je to místo, které dává každému příležitost k nalezení harmonie a lásky. Aby byla mezi lidmi nastolena harmonie vztahů a aby se znovu zrodila lidskost a porozumění, je zapotřebí, aby mezi námi proudila čistá energie a naděje. Každý z nás stojí na symbolickém trůnu. Trůnu, který je prostředkem k nalezení ideálu lásky, která nezná bariéry ani hranice. Údolí je místem, ve kterém neexistují žádné lidské handicapy. Vše v něm má své místo. Jeho vírou je řád lásky úzce spojený s nekonečným vesmírem. Bez konce. Bez slz.
Omezeny v omezeních/ TS Puls Opava
Cítíme se být něčím nebo někým omezeny? A neomezujeme náhodou i my samy? Z jakého důvodu mezi sebou stavíme hranice a proč je dobré je někdy zkusit zbořit…
Tančí:Bára Dobrovolná, Bára Gregořicová, Veronika Halátková, Vendula Bokischová, Ester Satke, Dorota Fojtíková, Anna Vavrošová, Adéla Vaňková, Alžběta Kudelová, Petra Cygalová, Adéla Grabiášová, Petra Krušberská
Tři sóla na téma životní cesty:
Todle já/ Klára Šindelářová 
7844 dní/ Viktorie Georgieová
Prostě já/ Dorota Hořanská
Free Three/ Beinhauerová, Plesníková, Skalíková
Abstraktní choreogrfie propojující choreografované části s improvizovanými
Tančí: Bára Beinhauerová, Natália Plesníková, Petra Skalíková
Učebnice/ TS Bez hranic
1.) V hracím prostoru se nachází několik bodů A a několik bodů B. 2.) Vypočtěte, kolik podob vztahů může vznikat mezi bodem A a bodem B. 3.) Je práce bodu A s bodem B smysluplná, jestliže bod B odmítá spolupracovat s bodem A? 4.) Použijte vzorec Work rovná se vnitřní síla jedince krát životní cesta spolupracovníků. 5.) Vím, že nic nevím, ale já tak ráda mluvím. 6.) Kdo nic neví, není nic, všichni chceme být nejvíc.
Tančí: Eva Zdvořilá, Denisa Zdvořilá, Nikola Sedláčková, Tereza Kuchařová, Adéla Zacharová, Tereza Parolková