Festival v ulicích

Multižánrový festival

Zahrádka

Špičkové interprety, desítky jamujících muzikantů v ulicích, pouliční divadla, bubeníky, tanečníky, výtvarníky, básníky, workshopy, program pro děti, venkovní tělocvičnu nebo science show,  to vše nabízí zdarma největší doprovodná akce Colours of Ostrava – Festival v ulicích. 

Letos bude stěžejní lokací Černá louka, místo které oživuje také Cooltour, a proto nesmí u této velkolepé události chybět.

PROGRAM PŘED COOLTOUREM

EastSide Story 14. 7. 14:15 a 15.7. 16:45

Startujeme divadelní show EastSide Story. Hudební divadlo v ulicích Ostravy – to vše na motivy profláknuté story o R&J v doprovodu slavných gangsterských písní.
Aneb slovy klasika: „Jistěže ve světě nakonec zvítězí láska… ale až dokáže totéž, co dokáže hejt.“
Padá rozdíl mezi herci a divákem – zůstává na vás, na čí stranu se přidáte, nebo zda budete jen nečinně přihlížet pouliční válce gangů Monteků a Kapuletů a riskovat cizí krev na vašich rukách.

https://www.facebook.com/events/102616333419251/

Cinema stage + filmový fotokoutek – Ozvěny Opavského páva 14. 7. 17:00 – 23:00

Podívejte se na špičkové animované filmy a vyfoťte se s filmovými rekvizitami. Můžete se těšit na promítání nejlepších studentských snímků festivalu Opavský páv, který organizují studenti Audiovizuální tvorby Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity.Těšit se můžete na krátké filmy z Česka, Slovenska, Belgie, Izraele či Singapuru. Mezi nimi třeba i na slovenský animovaný film Rosso Papavero, nominovaný na letošní Berlinale.
U Cinema stage se můžete nechat i vyfotit, vyrobit si tak můžete vlastní komiksovou fotografii s nejrůznějšími filmovými rekvizitami či slavnými hláškami.

http://festivalvulicich.cz/ucinkujici/cinema-stage/

PechaKuchaNight stage