FíHa – Still Standing

Koncert

Na tomhle koncertu se Vám kapela FíHa v Cooltouru ukáže v silnější než kdy jindy!! Čeká na Vás spoustu překvapení, …..ale hlavně bude to pořádná párty!!!

Kapela FiHa vznikla kolem roku 2004, ale skutečná kariéra se začíná počítat od vydání první desky „We Are Angry! SO What?!“. Kladné recenze nasledovalo vydání singlu „Angry“, který zabodoval v několika hitparádách. Ve videoklipu následující písně „Family“ si zahrála i Agáta Hanychová. Deska nastartovala kapelu, která se v návaznosti objevila na největších českých festivalech jako je Rock For People nebo Colours of Ostrava.

V roce 2012 kapela vyzkoušela své štěstí v soutěži Československo má talent, kde díky své živé pódiové show zanechala velkou stopu.

Po personálních obměnách začala FiHa spolupráci s legendou české scény, Václavem Neckářem. Ten si kapelu viditelně oblíbil a často s ní do dnešních dnů sdílí pódia. Tato spolupráce vyústila ve společný singl „Zpívám“, který také předznamenával vydaní druhé desky zatím ještě mladé kapely.

Deska s názvem „Baby, Baby“ spatřila světlo světa v říjnu 2016 a kromě kontroverzního obalu obsahuje i potenciální hity „Baby, Baby“ a „Boobies“. Na desce samozřejmě nechybí výše zmíněný duet „Zpívám“.

Kapela je koncertě velmi činná a vyznačuje se pozitivním a energickým přístupem na pódiích. Fanouškovskou základnu si buduje na skrz generacemi a dokáže zaujmou na široké škále působišť(od malých klubů přes sokolovny, náměstí, ale i arény).

Otevření klubu 19:00, start koncertu 20:00

Vstupné:

  • v předprodeji (GoOut, OIS) 99,-
  • na místě 149,-