Food Week(end) – Bytové restaurace

bytové restaurace

pohostinné ostravské byty

Chcete se do Food Week(end)u zapojit také? Otevřete si doma bytovou restauraci pro známé i neznámé! Navařte, napečte, prostřete stůl či koberec. Společně vždy lépe chutná!

Pozvete-li známé, nafoťte se a pošlete nám foto a dojmy, posdílíme váš společensky gastronomický zážitek na FB. Chcete-li pozvat neznámé, pošlete nám menu, ilustrativní foto a kontakt na restaurantdayostrava@gmail.com, pomůžeme s propagací, pozveme vaše brzy známé.

Nevaříte, zato jíte? Staňte se hosty na bytovkách i pro neznámé. Poslední volná místa jsou v sobotu 14:00 v bytové restauraci u Evky – majitelky bistra BonGusta
registrace je povinná: https://goo.gl/D1BtV6

Najíst se můžete přijít také na páteční meníčko do Cooltouru: http://cooltourova.cz/program/food-weekend-na-menicko-do-cooltouru/

Více info bytovkách na: https://www.facebook.com/events/1663243420574801/

Přečtěte si článek na: http://generace21.cz/74243-bytove-restaurace/

Na co více se vám můžou v rámci Food Week(endu) sbíhat sliny?

Na čtvrteční mňamózně improvizačně prezentační párty Foodpornova, páteční polední pětichodové menu před Cooltourem (registrace zde: https://goo.gl/c6reKq), sobotní snídani v trávě v Komeňáku (nikam se nehlašte, prostě přijďte:) a samozřejmě na vrchol tohoto gastronomiského půltýdne – nedělní oficiálně šestý festival domácích jídel Restaurant Day Ostrava!

Aktuální info o Food Week(end)u také zde: https://www.facebook.com/events/1462625054037306/

Kdo nejí s námi, jí u sebe doma a to může kterýkoliv jiný den ;)!