Food Week(end) – Polední meníčko před Cooltourem

Společný oběd pod širým nebem

zahrádka

Pátek a sobota jsou dny bytových restaurací. Navařte, prostřete stůl či koberec, pozvěte své známé, pozvěte své neznámé, pošlete nám foto a dojmy. I když je Cooltour pro mnohé již domovem, za bytovou resturaci jej přesto vydávat neradno. Proto jsme si poradili a zveme známé i neznámé na čtyřchodové domácky připravené polední meníčko! Dejte si s námi tak trošku jinou pauzu na oběd! Organizátoři a partneři Food week(endu) Ostrava si dovolují strávit dopoledne v kuchyni a připravit pro vás grandiózní gastro chvíli v pravé poledne.
A co budeme papat? Slaninovo čedarový muffin se salátkem, červené Gaspacho, grilovaného lososa na domácím toustu s koprem a omáčkou z hořčice a nakonec v první řadě čokoládo-čokoládový dort! Co za to? Úsměv, pokec a 149,90 Kč. Nápoje podává bar v kontejneru. Míst je pouze 15, hlaste se! https://goo.gl/c6reKq

Na co více se vám můžou v rámci Food Week(endu) sbíhat sliny?

Na čtvrteční mňamózně improvizačně prezentační párty Foodpornova (http://cooltourova.cz/program/food-weekend/), na páteční a sobotní pop-up bytové restaurace (vzniknou a zase zmizí, více na https://www.facebook.com/events/1663243420574801/), sobotní snídani v trávě v Komeňáku (nikam se nehlašte, prostě přijďte:) a samozřejmě na vrchol tohoto gastronomiského půltýdne – nedělní oficiálně šestý festival domácích jídel Restaurant Day Ostrava!

Aktuální info také zde: https://www.facebook.com/events/1462625054037306/

Kdo nejí s námi, ať jí něco jiného, ale jestli mu to bude taky tak chutnat…?!?