Food Week(end) – Restaurant Day Ostrava VI.

Festival domácích jídel

zahrádka

Pošesté a opět delikátně. Vrchol čtyřdenního gastronomického pošušňání alias Food Week(end)u – Restaurant Day Ostrava! Ostrava si bude v tento den společně s celým světem opět hýčkat hrdla lahodnými domácími pokrmy a nápoji. Přijďte a nahlédněte pod pokličky cihlových, panelových či rodinodomých ostravských kuchyní, pod pokličky místních i místních expatů. Šéfkuchařů na jeden den bude tentokráte 23, prozatím přičichněte k ochutnávce láskyplných názvů…“S láskou pečené“, „Sedmé nebe“, „Cuisine Provocateur“, „Dej si doRtu“, „U mlsné kočky“, „U šílené krávy“, „OMGCupcakes“, „Made by Peťule“, „Just Donut“ nebo „Červený rendlík“. Bude to mňam? Mňam!!!

Ve 13:00 začínáme na zahrádce před Cooltourem, přineste si vlastní krabičky a talířky (ať jsme co nejekologičtější) a piknikové deky na obsazení okolních trávníků kdyby židle nezbylo.

Na co více se vám můžou v rámci Food Week(endu) sbíhat sliny?

Na čtvrteční žravě-improvizačně-prezentační večer Foodpornova, páteční polední pětichodové menu před Cooltourem (registrace zde: https://goo.gl/c6reKq), na páteční a sobotní pop-up bytové restaurace (vzniknou a zase zmizí, více na https://www.facebook.com/events/1663243420574801/, stále se můžete přidat i Vy!), sobotní snídani v trávě v Komeňáku (od 10:00, nikam se nehlašte, prostě přijďte:) a samozřejmě na vrchol tohoto gastronomiského půltýdne – nedělní oficiálně šestý festival domácích jídel Restaurant Day Ostrava!

Aktuální info také zde: https://www.facebook.com/events/1462625054037306/

Kdo nejí s námi, jakoby nejedl ;) !

 

 

Aktuálně sledujte na FB zde: https://www.facebook.com/restaurantdayostrava
Více info o Restaurant Day jako takovém, světovém: http://blog.restaurantday.org/ a https://www.facebook.com/restaurantday