Funky fusion s Terezkou Cigánkovou – nedělní edice

Tereza Cigánková

Pohybivý workshop

MOVE Dance Studio

Lekce Funky Fusion se opírá o pevné základy moderního a jazzového tance, přidávají se však i prvky dalších stylů, především funky, urban dance nebo contemporary dance, a objeví se i typické pohyby dalších populárních tanců 60., 70. a 80. let, hudebních klipů nebo filmů ??????‍♀️

A jak bude lekce probíhat?
Na začátku nás bude čekat důkladná rozcvička, a pak přijde na řadu taneční vazba. Vysvětlíme a naučíme se jednotlivé prvky, které následně propojíme do kratší choreografie. Závěr lekce patří vždy strečinku, posilování i zklidnění těla.

Pro koho je lekce určena?
Pro všechny, kdo se rádi vyřádí u efektní a energické choreografie, dávají přednost jasně daným prvkům a rytmům, chtějí se naučit souvislejší choreografii a při tom si dát pořádně do těla. Tu správnou energii podpoří nejnovější hudební novinky i nesmrtelné hity. Bude to vtipné i sexy, dramatické i cool, ale hlavně zábava. Takže jak říká Madonna: Strike the pose!

Lektorka Tereza Cigánková ?? se s moderním a současným tancem se poprvé setkala v opavské taneční skupině TAKT. Později prošla řadou kurzů klasického a současného tance, ale také flamenca či jazzového tance. Pravidelně se vzdělává na intenzivních tanečních kurzech, lekcích český i zahraničních lektorů a vyučuje taneční obor na základní umělecké škole. Je členkou MOVE Dance Company a externí redaktorkou internetového časopisu Taneční aktuality. Podílela se na zajímavých tanečních projektech (např. pod vedením členů souboru Tante Horse či MOVE Ostrava) a externě na představeních Národního divadla moravskoslezského.