Garden chill: Crocodiles (US), Easy Steps, Karl&John

Zahrádka

Tady začínají prázdniny! Je čas vypustit všechny starosti a naplno se oddat létu. Jak jinak, než se svěžím drinkem v ruce a kvalitní hudbou. Kalifornská indie-popová kapela Crocodiles, místní rocková partička Easy Steps a DJská dvojka Karl&John v oáze klidu a pohody uprostřed centra Ostravy.

Garden chill startuje již v průběhu odpoledne. Od třetí hodiny bude k poslechu hrát DJské duo Karl&John. Set této nerozlučné dvojice bude nasycen pozitivní energií a bezprostředním očekáváním prosluněné dovolené. Stačí zavřít oči a jemné housové beaty nás přenesou na vyhřáté pláže přímořských letovisek.

V podvečer přijde čas na tanec. Ostravská kapela Easy Steps přitvrdí a vtrhne na pódium s jisrknou náloží rocku. Hudební nářez, který zvedne ze židle i největší lenochy. Pokud jste ještě neabsolvovali koncert těchto charismatických fešáků, už po první písničce pochopíte, proč se řady jejich fanynek (i fanoušků) rozrůstají závratnou rychlostí.

Vyvrcholením příprav na správné párty léto bude bezpochyby koncert kapely Crocodiles ze Spojených států amerických! Zasněný indie-pop ve své pravé podstatě mohlo ocenit české publikum před čtyřmi lety v pražské Lucerně. Tenkrát kalifornští mladíci zastínili i samotné White Lies, kterým předskakovali. Nyní se vydávají na Summer Fun Boys Tour s novým albem. Evropskou část turné zahájí v Londýně, odkud je čeká dlouhá cesta přes města jako Paříž, Hamburg či Řím. Na zahrádce Cooltouru odehrají exklusivně jediný koncert v České republice!