Gospelškola pro veřejnost

Akci pořádá Family Gospel Ostrava

Víkendový gospelový zážitek pod vedením dánské sbormistryně a zpěvačky Sarah Moshage a ostravské sbormistryně Kateřiny Vopalecké je v Ostravě už po sedmé! Během pátečního večera, soboty a neděle se naučíme 6-8 gospelových hitů. Výsledkem Gospelškoly pak bude NÁŠ benefiční koncert (loni přes 80 zpěváků!), jehož výtěžek získá Mobilní hospic Ondrášek na podporu péče o nevyléčitelně nemocné děti i dospělé. 

Přihlášku najdete zde 👉 https://1url.cz/Jzad0
Školné do konce července 400 Kč, později 500 Kč. 50 % sleva ze školného pro třetího a každého dalšího člena rodiny.

Jak vypadá výsledek:

Jak vypadá výuka:

Gospelškolu i letos zaštítil náměstek primátora Ostravy pan Zbyněk Pražák. Děkujeme 🙏🏼

Jak Gospelškola probíhá?
Začínáme v pátek odpoledne, zpívá se do večera. V sobotu prozpíváme téměř celý den, mezi jednotlivými bloky jsou přestávky na jídlo a na pasivní, ale také aktivní odpočinek. V neděli se písničky dávají dohromady s kapelou a následuje generálka. V pět odpoledne začíná koncert pro veřejnost. Zpívá se převážně v angličtině, výslovnost i melodii učí lektoři na místě, není se čeho bát. Během nácviku i závěrečného koncertu je k dispozici textová nápověda, proto není nutné se texty učit zpaměti.

Věkové omezení?
Doporučujeme spodní věkovou hranici osm let, mladší zpěváci jen v doprovodu rodiče. Na horní věkovou hranici jsme dosud nenarazili 😀 Na akci nezajišťujeme hlídání malých dětí, ani zde není prostor, kde by se mohly bezpečně bez dozoru pohybovat.

Řádně přihlášení jste až ve chvíli, kdy zašlete platbu za gospelovou školu! PLATBA JE NEVRATNÁ (ale můžete za sebe v případě neúčasti poslat náhradníka). Proč tomu tak je? Akce je nekomerční, vše děláme jako tým dobrovolníků bez nároku na odměnu. Některé položky ale musíme zaplatit ještě před akcí, a proto nemůžeme vracet peníze, kterými jsme už zaplatili za služby spojené s realizací (pronájmy, letenky, ubytování). 

Další informace najdeš na facebooku Family Gospel Ostrava: https://www.facebook.com/familygospelostrava/ nebo na webu www.fgo.cz