Gospelškola pro veřejnost

Víkendový gospelový zážitek pod vedením dánské sbormistryně a zpěvačky Sarah Moshage je v Ostravě už po šesté! Během pátečního večera, soboty a neděle se naučíme 6-8 gospelových hitů. Výsledkem Gospelškoly pak bude NÁŠ benefiční koncert (obvykle přes 50 zpěváků!), jehož výtěžek získá neziskový projekt To Jsme My ostravské organizace Anulika – www.podporapece.cz, ve kterém mladí lidé s hendikepem pomáhají svým vrstevníkům v podobné situaci.

Přihlášku najdeš tady: https://1url.cz/1MC9p
Školné do konce června 350 Kč, do konce července 400 Kč, později 450 Kč. 50 % sleva ze školného pro třetího a každého dalšího člena rodiny.

Jak vypadá výsledek:

Jak vypadá výuka:

Gospelškolu i letos zaštítil náměstek primátora Ostravy pan Zbyněk Pražák. Děkujeme.

Jak Gospelškola probíhá?
Začínáme v pátek odpoledne, zpívá se do večera. V sobotu prozpíváme téměř celý den, mezi jednotlivými bloky jsou přestávky na jídlo a na pasivní, ale také aktivní odpočinek (hráli jsme třeba kobercový curling, učili se bubnovat s BOOMWHACKERS, letos to vypadá dokonce na virtuální realitu ?). V neděli se písničky dávají dohromady se živou kapelou a následuje generálka. V pět odpoledne začíná koncert pro veřejnost. Zpívá se převážně v angličtině, výslovnost i melodii učí lektoři na místě, není se čeho bát. Během nácviku i závěrečného koncertu je k dispozici textová nápověda, proto není nutné se texty učit zpaměti. Asi nějak takto:

Věkové omezení?
Doporučujeme spodní věkovou hranici osm let, mladší zpěváci jen v doprovodu rodiče. Na horní věkovou hranici jsme dosud nenarazili :-D Na akci nezajišťujeme hlídání malých dětí, ani zde není prostor, kde by se mohly bezpečně pohybovat.

Řádně přihlášení jste až ve chvíli, kdy zašlete platbu za gospelovou školu! PLATBA JE NEVRATNÁ (ale můžete za sebe v případě neúčasti poslat náhradníka). Proč tomu tak je? Akce je nekomerční, vše děláme jako tým dobrovolníků bez nároku na odměnu. Některé položky ale musíme zaplatit ještě před akcí, a proto nemůžeme vracet peníze, kterými jsme už zaplatili za služby spojené s realizací (pronájmy, letenky, ubytování). 

Další informace najdeš na facebooku Family Gospel Ostrava: https://www.facebook.com/familygospelostrava/ nebo na webu www.fgo.cz