DIY Vánoce: Výroba adventních věnců

Atelier-Koira-Kissa

rukodělná tvorba

kavárna

Advent se blíží, na koupání to už není a sníh zatím nikde. Ideální čas uchýlit se ke společným rukodělným večerům. Na draní peří už bychom Vás asi dneska nenalákali, Advent je však stále živý! Vynechejte letos náročnou honbu za adventním věncem, který by byl vkusný, cenově dostupný a navíc se Vám hodil do interiéru. Pojďte si vyrobit svůj dle vlastní představy, zharmonizovat si tvůrčí činností hemisféry a příjemně pobýt a potlachat v době předvánočního zklidnění a odpočinku.

Co s sebou? ADVENTNÍ SVÍČKY dle vlastního vkusu (tradičně se dávají 3 fialové a jedna růžová, netradičně cokoliv:), hlavu plnou inspirace a tvůrčí odhodlání.

Cena 250 Kč (V ceně jsou veškeré pomůcky a materiál – kromě svíček – na jeden věnec. Pokud byste měli prostor vyrobit více kusů, můžete si další materiál doplatit na místě.)

Jdete do toho? Napište lektorce Veronice Kracíkové na atelier-koira-kissa@seznam.cz, pošle Vám číslo konta, na které je možno uhradit vstupné. Rezervace je závazná až po obdržení platby. Uzávěrka 8. 11. 2015, ať se stihne všechno připravit:)

Atelier-Koira-Kissa můžete stalkovat zde: https://www.facebook.com/Atelier.koira.kissa, nakupovat jejich další výrobky můžete třeba zde: http://www.zrni.eu/autori/atelier-koira-kissa/

Takto by mohl vypadat i Váš letošní adventní věnec na dveřích či stole:)

Adventní na stůl IV.   Adventní na stůl III. Adventní na stůl I. Adventní k zavěšení III. detail