Koneqtor

Prague pride

LGBT festival

Prague Pride Vám do Ostravy přiváží KoneQtor. Už nemusíte sbalit jednou v roce kufry, duhové vlajky, všechno to oblečení, co u vás na vsi prostě nosit nemůžete, a vyrazit do matičky Prahy na pride. Začínáme v Ostravě a další města budou přibývat. Jelikož je jedno, odkud jste, je potřeba si LGBT život užít na plno. A třeba někoho potkat a ukázat hejtrům, že láska hory (a v Ostravě i doly) přenáší.

Na JarmarQu se seznamte s neziskovkami a organizacemi, které Česko dělají lepším místem pro život, zarelaxujte si, dejte si něco k jídlu a něco k pití, koukněte se na film podle výběru festivalu Mezipatra a pak vyrazte na párty se spoustou DJs. Protančete noc, zkuste štěstí v tombole a pojďte s barvou ven (tím nemyslíme, abyste to přeháněli se zelenou nebo cosmem)! Na všechny akce během dne je vstup gratis, večerní párty vás vyjde na stovku.

Váš vždycky nejteplejší Prague Pride

Začínáme ve 13:00 prohlídkou queer Ostravy s průvodcem, od 15:00 nás čeká JarmarQ, občerstvení, relaxační zóna, sportovní akce. Myslíme i na rodiče, své ratolesti můžete nechat v dětském koutku. Od 19:30 se pak bude promítat film z programu Mezipater a od 21:00 to rozjedeme na párty!

21:00 – 22:00 ESWL – Thermostat Prague (progressive trance)
22:00 – 23:00 Mark Smith – Freefall Crew (deep funky, tech-house)
23:00 – 00:30 Cruz – Freefall Crew (tech-house, techno)
00:30 – 02:00 Voodoo Piet – Freefall Crew (tech-house)
00:02 – 03:00 Michael Koko – Thermostat Prague (uplifting trance)