ZRUŠENO: Letní kino: Teorie tygra

Open-air promítání

Cool zahrádka

Počasí ani hygienikům neporučíme. Bohužel není v našich silách dodržet během promítání všechna aktuálně platná hygienická a bezpečnostní nařízení. A ta se prostě respektovat musí. Dnešní promítání je proto zrušeno ❌
V 15:00 otevíráme klasicky zahrádku a dokud nezačne pršet, jsme tady pro Vás s nachlazeným pivem, vínem, Aperolem, nakládanými hermelínky a vším, co v těchto těžkých dobách potřebujete. Nezapomeňte si prosím opět povinné roušky, dezinfikovat packy a být na sebe milí ❤️ Děkujeme.

_____________

Teorie tygra je oblíbený film naší promo managerky. Ne že by to znamenalo, že ho nutně musíte vidět, ale pokud máte rádi české herce, inteligentní humor, trošku (více) sarkasmu a žijete v 21. století po boku muže, nebo ženy, tak by se Vám mohl líbit taky. S Teorií tygra nenakouknete jen do tří různých rodin tří různých párů, ale i do sebe. To vám garantujeme.

Na plátně se objevují takové české herecké hvězdy jako Jiří Bartoška….

…Eliška Balzerová…

… nebo Táňa Vilhelmová, Iva Janžurová a nebo třeba Jakub Kohák. No schválně, kdy jste viděli Jakuba Koháka ve vážné roli???

  • Na ČSFD si Teorie tygra cení na 75%,
  • na IMDB na 7,2 ⭐️.
  • Mirka Spáčilová mu sice dala jen 60%, ale to měla prostě jen špatný den.

Co potřebujete vědět?

⏰ promítání začíná přibližně ve 21:30, podle toho, kdy zajde sluníčko
?  před začátkem promítání vybíráme 50Kč za každého koukajícího
?  bar běží po celou dobu promítání
⚠️ Z hygienických důvodů nebude možno vydávat deky, doporučujeme tedy přinést vlastní zahřívací prostředky. Kromě alkoholu, ten si prosím vlastní nenoste ??

Koukněte taky, jaké další trháky nás toto léto ještě čekají ⤵️