Medicína v tanci

ZUNA VESAN KOZÁNKOVÁ

MEDICÍNA V TANCI- jedinečný workshop v Ostravě! pro profesionální tanečníky, herce, pedagogy a všechny zájemce o hlubší pochopení pohybu a jeho propojení s čínskou medicínou.

Workshop se Zunou Vesan Kozánkovou zaměřený na praktické využívání teoretických pokladů čínské medicíny, s cílem podpořit zdraví tanečníků a jejich hlubší vnímání těla v souvislosti v něm.  Na tomto víkendovém workshopu propojíme čchi-kung s tancem, zaměříme se na meridián ledvin, posílíme kosti, klouby, chrupavky a s takto vedomě vnímaným tělem se odevzdáme taneční improvizaci.

Workshop je součástí Zunina výzkumu „Medicína v tanci“, o kterém získáte víc informací na stránce: http://danceandmedicine.wixsite.com/zuna. V blogu na této stránce nakdete také i množství zajímavých článků na toto téma.

ZUNA VESAN KOZÁNKOVÁ
Zuna celý život tancuje a tanec považuje za jednu z možností vyjádření své taoistické duše. Vystudovala Taneční Konzervatoř a Vysokou školu můzických umění v Bratislavě, školu Shiatsu KI a odbor akupunktury na Univerzite Guang Ming Beijing v Praze. Momentálně studuje na Akademii čínské metafyziky. Má za sebou několik studijních pobytů v Evropě a Azii. Intenzívně se věnuje studiu čínské medicíny, qigongu a taoizmu a jejich interaktivnímu propojení s pohybem lidského těla. Zuna vyučuje již 25 let, během kterých vyvinula jedinečný styl práce s lidským tělem, založený na skušenostech s anatomií lidského těla a toky energie v něm. Tyto poznatky propojuje s univerzálními princípy taoizmu, a tím svím studentům přináší nové informace o pohybové inteligencii. Kvality Zuninho učení obsahují klidný, citlivý a kvalifikovaný přístup k pohybu a tělu. Je vyhledávanou učitelkou pracující v Bratislavě, Praze, Salzburku, Vídni, Leeds, Freiburku, Vratislavi, Bangkoku a Pekingu.

Rozvrh workshopu: so 10 – 13hod., 15 – 18hod. ; ne 10 – 13hod.

Cena: 1 500,- dospělí / 1 300,- studenti, taneční (herečtí) profesionálové/pedagogové JKO / 1 100,- studenti JKO/ MOVE Company/ Bílá holubice