MOVE Dance Studio: Balet

Lenka Lukáčová

Taneční sál

Velmi klasický a elegantní taneční styl, který ovšem není jen pro profíky. Přestože se lekce baletu mohou zdát náročné (a že často bývají), u nás se můžete naučit i základní kroky a postupně se zlepšovat a propracovat k těm náročnějším.

Lektor: LENKA LUKÁČOVÁ

Vystudovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě, poté pedagogiku klasického tance na HAMU v Praze. Působila v NDM v Ostravě. Později dlouhodobé angažmá v Black Theatre Image ( půlroční hostování ve Spojených arabských emirátech, Karmiel Dance Festival v Izraeli, Turkmenistán, turné Izrael 2010, Indie – Mumbai, Hotel Taj Mahal a řada dalších.)
Účinkovala v divadle Semafor – taneční role v představeních Sekta a Děti kapitána Granta. Prezentace českého tance na Toga Dance Festivalu v Japonsku – choreografie Pavla Šmoka, Petra Zuzky a Lucie Holánkové. Interpretace a choreografie Janáčkova Zápisníku zmizelého ve spolupráci s režisérem M. Otavou – divadlo Disk Praha, divadlo Barka Brno. Svou pedagogickou praxi započala v ZUŠ B. Smetany v Karviné, později vedla dětské taneční studio při HAMU. Léta působila jako pedagog klasického tance na taneční konzervatoři Duncan Centre a na Ježkově konzervatoři v Praze. Vedla lekce baletu v souborech DOT 504, Impuls, Antares, Trialog a v řadě tanečních studiích – Dance Perfect, Dance House… Vyučovala také klasickou taneční techniku na Prague International Dance Academy a v letních školách tance v ČR.

Na lekci si přineste:
Těsné, ale pohodlné oblečení, ve kterém se budete příjemně cítit. V nejlepším případě dres a punčocháče, mohou být i legíny a upnuté tričko, tílko. – baletní cvičky tzv. „piškoty“, mohou být také ponožky – bavlněné. Pokud byste měli zájem, piškoty můžeme společně objednat později. – upravte si vlasy – natolik, aby Vás při lekci neobtěžovaly. Vhodné je použít sponky, vlásenky, gumičky. – vodu a popřípadě i malý ručník, až se budeme společně potit.

Cena:

  • jednotlivé vstupné 150kč dospělý/120kč student 
  • 1300 kč volná permanentka MOVE Dance Studia 
  • 1200 kč permanetka na 10 lekcí baletu

Harmonogram lekcí:

  •  středa 17:30 – 19:00 mírně pokročilí, 19:15 – 20:45 začátečníci

 

REZERVACE můžete provádět na http://rezervace.moveostrava.cz/