MOVE Fest: Tešlon a Frkl

tYhle

Fyzické divadlo

tYhle: Tešlon a Frkl

Tyhle kluci určitě stojí za vidění. Tešlon a Frkl je story plná testosteronu. Dva namakaní hoši na pódiu, kteří předvádějí fyzické divadlo a akrobatické kousky. Příběh o dvou lidech, kteří pocházejí z prostoru s jinými zákony a pokoušejí se o kompromis. Aktuální vztahové téma pro všechny.

„Z prachu se zrodil člověk. Vykročil do času, do světa, do dějin. A nezůstal sám… Fyzické divadlo o životě dvou bytostí z prostoru s jinými zákony. Soužití dvou postav, jejich rutinní dny a vzájemné učení se.“

Hranice mezi „námi“ a těmi „druhými“.

Doporučujeme rodinám s dětmi.:) 

Vstupné: 150 Kč

Více informací na: http://movefest.cz/index.php/udalost/teslon-a-frkl/

KOUPIT VSTUPENKY

 

O MOVE Festu Ostrava 2016

Move fest je festival současného tance, nového cirkusu a fyzického divadla. V průběhu několika dní se vám v Ostravě otevře možnost vidět ta nejkvalitnější a nejlepší představení z celého Česka.

Pokud nevíte co čekat od pojmů jako je současný tanec a podobně, zahoďte obavy. Současný tanec či pohybové divadlo není jen pro intelektuály, bohaté paničky a studenty uměnověd. Zahoďte na chvíli předsudky, překročte své hranice a přijďte se přesvědčit o tom, že i tyto vznešeně znějící žánry jsou pro všechny.

Nebudeme vás nutit koukat na operní pěvce s bílými parukami, ani ultrapřekombinovaná představení, kde herci stojí hodinu na místě a nic nedělají. Na druhou stranu zase nečekejte žádnou nudnou klasiku ani cirkusovou show, kde cvičení pudli pobíhají ze strany na stranu, kouzelník předvádí trapné karetní triky a fousatá dáma pokřikuje z klece. Zkrátka se přijďte podívat na představení, nebudete zklamaní.