MSI: Acrobatic contemporary s Janou Ryšlavou

Jana Ryšlavá

Pohybový workshop

Nová scéna

Lekce současného tance zaměřená hlavně na floorwork s polohy upside-down. Takže pokud si chcete rozšířit povědomí o svém těle, zlepšit pohybovou paměť, naučit se práci s tělem přízemních polohách a na podlaze a ještě k tomu si rozšířit pohybový rejstřík o nějaké cool akrobatické prvky, lekce je právě pro vás!

O lektorovi:

Jana Ryšlavá – tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER) Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.

V poslední době se intenzivně věnuje pohybu v anatomických souvislostech, improvizaci a prvkům upside-down v hodinách současného tance i v tanci s partnerem. Působila v Bodhi Project (AT), kde tančila v projektech Vanessy Justice (USA) „My copy world“ a Diego Gilla (NL) „How music sounds“. Zúčastnila se také unikátního projektu Hofburg bewegt pořádaného rakouskou prezidentskou kanceláří a Tanzquartier ve Vídni.

V současné době vyučuje na Janáčkově konzervatoři​ v Ostravě, pod kulturním centrem Cooltour založila platformu MOVE Ostrava. V současné době jí můžete vidět společně s Jindřichem Panským v představení Carpe(t) Diem vzniklým pod hlavičkou MOVE Dance Company.

Úroveň: **

Kapacita: 16 osob

Cena za 5 lekcí:

  • 800Kč dospělí
  • 650Kč studenti a profesionálové
  • 550Kč studenti a pedagogové JKO, MOVE Company a Bílá holubice

Cena za 1 lekci:

  • 180Kč dospělí
  • 150Kč studenti a profesionálové