Na kafe s Albertem Čubou

Kavárna

Kolik osobností z Ostravy a blízkého okolí znáte? Popřemýšlejte…. Rozhodně jich nebude hodně. Přijďte si rozšířit své obzory a poznejte další osobnosti našeho kraje razoviteho. Parlament dětí a mládeže města Ostravy připravil dlouhodobý projekt nesoucí název Na kafe s…, který se skládá ze 3 debat a doprovodné série podcastů. Na tyto debaty jsme pozvali osobnosti, které přispěly k rozvoji a propagaci našeho nádherného města. Smutnou pravdou ovšem je, že mnoho lidí nemá o těchto personách a jejich životních příbězích žádné ponětí, a to bychom právě pomocí projektu Na kafe s… rádi změnili!

KDO BUDE HOSTEM?
Hostem první debaty bude Albert Čuba, který v roce 2017 založil Divadlo Mír. Celý jeho život je úzce spjat s Moravskoslezským krajem. Narodil se ve Frýdku-Místku, poté se přesunul do Ostravy, kde nejprve vystudoval Janáčkovu konzervatoř a následně nastoupil do angažmá v Komorní scéně Aréna. Albert Čuba se také objevil na televizních obrazovkách a to například v zábavném pořadu Pečený sněhulák. V současnosti působí jako majitel, producent a herec v Divadle Mír.


JAK TO BUDE PROBÍHAT?
První část debaty bude řízena moderátorem a bude sloužit zejména jako představení životního příběhu dané osobnosti. V druhé části večera dostane příležitost publikum, které se bude mít možnost ptát na dotazy. Každá část debaty bude trvat přibližně hodinu.

KDY?
První debata s Albertem Čubou se uskuteční 7. 10. 2019 od 17:30 do 20:00.

KDE?
Debata se uskuteční v Kulturním centru COOLTOUR v Ostravě.

JAK SE ZÚČASTNIT?
Na debatu se můžete registrovat na tomto odkaze: http://bit.ly/na_kafe_s

Vstupné na akci je dobrovolné.