Na kafe s Evženem Tošenovským

Kavárna

Kolik osobností z Ostravy a blízkého okolí znáte? Popřemýšlejte…. Rozhodně jich nebude hodně. Přijďte si rozšířit své obzory a poznejte další osobnosti našeho kraje razoviteho. Parlament dětí a mládeže města Ostravy připravil dlouhodobý projekt nesoucí název Na kafe s…, který se skládá ze 3 debat a doprovodné série podcastů. Na tyto debaty jsme pozvali osobnosti, které přispěly k rozvoji a propagaci našeho nádherného města. Smutnou pravdou ovšem je, že mnoho lidí nemá o těchto personách a jejich životních příbězích žádné ponětí, a to bychom právě pomocí projektu Na kafe s… rádi změnili!

KDO BUDE HOSTEM?
Hostem druhé debaty projektu na Kafe s… bude český europoslanec Evžen Tošenovský, který za svou politickou kariéru zastupoval několik významných postů, ať už v komunální nebo krajské politice, tak nyní v té evropské. Nejprve se stal v roce 1993 ostravským primátorem a v této funkci setrval až do roku 2000, kdy se stal hejtmanem Moravskoslezského kraje. Poté směřovaly jeho kroky do Evropského parlamentu, kde tento rok odstartoval již své třetí funkční období jako europoslanec ve frakci Evropských konzervativců a reformistů a člen Výboru pro průmysl, výzkum a energetiku.

JAK TO BUDE PROBÍHAT?
Celou debatu bude řídit moderátor, který bude mít pro pana Tošenovského připravené dotazy, nicméně se jedná hlavně o debatu s účastníky, proto se budete moci kdykoliv během diskuze přihlásit o slovo a zeptat se českého europoslance na to, co vás bude zajímat.

KDY?
Debata s Evženem Tošenovským se uskuteční 4.11. 2019 od 18:30 do 20:00.

KDE?
Debata se uskuteční v Kulturním centru COOLTOUR v Ostravě. (Černá louka 3188, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz)

Vstupné na akci je dobrovolné.