Nekonvenční vánoční jarmark 2017

vánoční trhy s originální rukodělnou tvorbou

Cooltour

Mezi desítkami rukodělných tvůrců z Moravy, Čech a Slovenska, které zaplní ostravské „cooltourní“ centrum poslední víkend před Vánocemi – opět ve „zlatou sobotu“ – rádi uvidíme také Vás.

 

 

Na které prodejce se letos můžete těšit? Jsou to:

Knihařské výrobky PAPE, kované dekorační předměty Křemének, autorské ilustrace na kvalitním českém porcelánu MA DÉCOR, pletené čepice a šály od Marie Foltýnové, smaltované šperky, ozdoby a dekorace Kosatec, šperky a obrazy z kovů a přírodnin od Tein ateliér, výrobky vyráběné technikou pachworku Lenaworkluxusní balicí papíry Baleno krásně, keramická plastika  Allayses, oblečení a doplňky pro děti z merino vlny, ale nejen z ní od Drim, háčkované síťovky, čepičky z kvalitních materiálů a nejen to od YARI, autorské cínované šperky s drahými kameny Abraka Gabra, obrázky a užité umění  Taťány Rekové, kreativní sady s barevným pískem Radost v písku, háčkovaná zvířátka a vánoční dekorace od  Vrchovské Petry a Tomášové Lenky a další.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM:

HUDEBNÍ PROGRAM v kavárně
Od 12:15 do 15:15 – tedy každou hodinu vždy ve čtvrt se můžete zaposlouchat do příjemných melodií koled a českých skladeb. Vystoupí žáci pěvecké třídy Miluše Soukupové z Múzické školy v Ostravě a vystřídá jeKomorní sbor Nyklband, z.s. z Frenštátu pod Radhoštěm.

VÝTVARNÉ WORKSHOPY pro malé i velké
V prosklené místnosti v kavárně bude probíhat:
10:00-12:00 – volné tvoření – stříhání vánočních vloček z papíru
12:30-14:00- workshop MŠ Zámostníček – výroba přání a dárků s vánoční tématikou z recyklovatelného materiálu
15:00-16:00 – workshop Fibre Art – šití vánočních ozdob z barevných plstí

Divadélko Ententýky v dětském koutku
14:00 – Vánoční pohádka

15:15 – Veselá nevánoční pohádka z divokého západu

Po celý den bude možné využít HLÍDANÉHO DĚTSKÉHO KOUTKU – rodiče si tak můžou v klidu nakoupit a nebo odpočinout v kavárně. Myslíme i na kojící maminky, pro ně budeme mít k zapůjčení klíček od KOJÍCÍHO KOUTKU.

Pro nerozhodné budeme mít opět NÁKUPNÍ ASISTENTKY, které Vám s nákupem rády poradí. A abychom nezapomněli, opět se můžete těšit také na DĚTSKÉ PRODEJCE, kteří budou prodávat v prostorách kavárny.

Přejeme krásné adventní dny a v sobotu na viděnou!

COOLtouristi

 

Podrobnosti o programu a workshopech vám představíme v blízké době.