Nekonvenční rukodělný WS: Plážová taška 3 v 1

FibreArt

DIY workshop

Kavárna

Cyklus nejrůznějších rukodělných/do it yourself workshopů, které povedou vaši oblíbení prodejci z Nekonvenčního vánočního jarmarku. Tentokrát s potkáme u Výprodeje šatníku a vytvoříme si originální plážovou tašku. Přece jen už nám léto klepe na dveře. Workshop bude celodenní (trvat bude 6 hodin) a naučíme se 3 techniky. Workshop povede ateliér FibreArt.

Co si vytvoříte?

Originální plážovou tašku vytvořenou pomocí 3 textilních technik – ruční potisk, tkaní a šití, prostě 3 v 1.

Co vás čeká:

Výsledkem celodenního workshopu bude šitá taška, ozdobená textilním tiskem a tkanými popruhy.

Lektorky Eliška Žilová Václavíková – značka FibreArt a Alena Mynářová – značka alma-ata vás od začátku až do konce provedou výrobou tašky, kterou nebude mít nikdo jiný. Při výrobě si vyzkoušíte hned 3 textilní techniky najednou. Potisknete si látku textilními barvami, utkáte si popruhy na hřebenovém stávku a nakonec si tašku sami ušijete.

K dispozici bude veškerý potřebný materiál, stroje i nástroje, pokud ovšem máte vlastní šicí stroj – přineste si ho s sebou – na vlastním se lépe šije.

Máte-li materiál, který byste rádi použili, přineste si ho s sebou taky.

Pro koho je kurz vhodný: pro dospělé

Délka kurzu: délka kurzu je cca 6 hodin v rozmezí 10:00 -17:00, po první části bude hodinová přestávka na oběd a na návštěvu Letního Cooltourního výprodeje šatníku.

Cena: 650kč/osoba

Co je v ceně: materiál, pronájem, vedení zkušenou lektorkou a hlavně 3 hodiny příjemného tvoření a vlastnoručně vytvořené výrobky.

Jak se přihlásit: mailem na fibreart@seznam.cz

Kurz se uskuteční při přihlášení minimálně 4 zájemců

Více info také na: https://www.facebook.com/events/1672940702978699/

Něco málo o lektorce: http://cooltourova.cz/kontakty/clenove/eliska-zilova-vaclavikova-fibreart/

fbart taška2