Partnering workshop s Jarkko Mandelinem

Kinetic Orchestra žije pohybem. Naše vzájemná spolupráce je založena na společném zkoumání, hledání a nacházení. Neustále se zdokonalujeme a rozvíjíme. Kinetic Orchestra aktivně organizuje workshopy a lekce akrobacie, současného tance a partneringu.

Náš soubor vyjíždí na turné po Finsku i do zahraničí, a to jak s představeními, tak s workshopy. Populární kombinace představení + workshop umožňuje lépe proniknout do pohybového jazyka našich choreografií. Na lekcích procházíme pohybový materiál a cvičební metody charakteristické pro soubor Kinetic Orchestra.
Obecně má náš pohybový jazyk velký záběr a techniky či styly se proměňují v rychlém tempu. Celkově se však nejvíce soustředíme na techniku partneringu, akrobatickou techniku na podlaze a dynamickou techniku současného tance ovlivněnou blues. Partnering se přitom noří do technik, které jdou až za typickou partneringovou techniku, což v tanečních představeních Kinetic Orchestra hraje klíčovou roli. Při výuce je zdůrazňována fyzičnost a schopnost přizpůsobit se různým způsobům pohybu. Na lekcích rovněž nabouráváme konvenční rozdělením rolí na flyer a base a hledáme nové možnosti nacházení rovnováhy a obohacování techniky partneringu.

Kapacita:  12
Cena na celý WS: 800 kč dospělý,  600 Kč student, 500 kč studenti JKO
Čas konání: 10:30-13:30 (oba dny)