PUDING PANÍ ELVISOVEJ + CHIKI LIKI TU-A

Dvě svérázné slovenské kapely vyrážejí na společné turné a Ostravu rozhodně nevynechají! Cooltourní Novou scénu čeká koncert plný alternativní elektroniky a rocknrollu z Košic a Prešova.

Puding paní Elvisovej

Puding paní Elvisovej je slovenská elektro-indie-popová kapela ve složení složení Slivka (zpěv), Miloš (bicí), Pino (klávesy), Viliam (bakytara) a Dalibor (vibrafón). V květnu 2015 skupina vydala své nové, v pořadí čtvrté album „Tektonická platňa“ a oběhla slovenské kluby v rámci svého vyprodaného Ľudovít Tour spolu s kapelou Billy Barman. Album vyšel i na vinylu.

PPE oslavuje 20 let na scéně, skupina vznikla v roce 1995 v Košicích a kromě Tektonické Platně má na kontě další tři albuma Automati (2004), Play/Pause/Eject (2007) a π (2010). Mezi nejznámější skladby patří Gramatika, Hopa-hopa, Mladí Chemici či Milošove meniny. V letech 2010-2012 získali PPE na Radio Head Awards třikrát za sebou ocenění nejlepší koncertní kapela roku a v roce 2011 s písničkou Astoria dokonce i singl roku. Kapela odehrála nespočet koncertů u nás i v zahraničí a je stabilním hostem největších slovenských festivalů jako Pohoda, Grape nebo Žákovic Open. www.ppe.sk
http://www.facebook.com/PudingPaniElvisovej

Chiki liki tu-a
Tohle je zkušená skvadra a slovenská kapela s největším úspěchem v zahraničí. Za svou existenci odehráli více než 1200 koncertů v 15 zemích Evropy. Mezi největší úspěchy řadí svá vstoupení na festivalech Sziget, Grape, Pohoda nebo Colours of Ostrava, ale také v pařížských, londýnských či berlínských klubech. Jejich koncerty jsou osobité a nasycené chytlavými texty.

Na jaře 2015 vydali nové album s názvem „Slzy tvý mámy, Šedivý a spol.“ a hned první křest v Bratislavě byl vyprodán. Report najdete zde: http://hudba.zoznam.sk/spravy/11-03-2015-chiki-liki-tu-a-krstili-vo-vypredanom-randali-do-bratislavy-sa-vratia-v-aprili/

http://www.chikiliki.sk/