Retro party

Party

Nová scéna, Kavárna

Další vydání jedinečného retro mejdanu je tu! Prosvištíme obdobím 50. až 90. let minulého století a užijeme si z něj to nejlepší. Nakoukněte, co všechno vás čeká…

Skrz dobovou projekci si potykáte s takovými hvězdami jako je dravec Dan Nekonečný, intelektuál Miro Žbiro, drsňák Palino Habera nebo roztomilá Mandarinka Darinka.

Zatrsáme na rock’n’roll, funky, disko a československý soc-pop. Za mixážní pult se postaví ostřílení profíci DJ Čumbulák a DJ Frenky. Pánové v nostalgické náladě vytáhnou i vinyly! Kromě veškerého neřízeného trsání si dáme taky taneční performace ve stylu Spartakiády.

Cukrová vata bude zdarma! Slibujeme, že bude tak sladká a lepivá, jak jste zvyklí z dětství. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky. Servírovat budeme i poctivé soc‘ chlebíčky a jednohubky.

Abyste mohli své vzpomínky z retro večera zvěčnit, bude vám k dispozici fotokoutek. Šikovný fotograf, retro dekorace a vaše přítomnost budou zárukou dokonalého snímku.