Retro Party

Párty

Poslední vydání Retro Party v tomto roce přifičí do Ostravy první prosincový pátek! Stylově se ohákněte se a vyrazte pro nezapomenutelné zážitky. Vrhněte se na taneční parket oblíbeného mejdanu v tempu 50. až 90 let minulého století.

HUDBA A TANEC:
O výběrovou muziku nebude nouze. O taneční šílenství se tentokrát postará rekordní počet vystupujících. Kytary jako živé zadrnčí v rukou zkušených muzikantů z kapely The Loud’n’Roll Band, která naservíruje výběr těch největších hitů minulého století. A za mixem se vystřídají rovnou tři energičtí DJs: neunavitelný DJ Karel, ošlehaný DJ Minus a věčně usměvavý DJ Bábovka. Těšte se na divoký rock’n’roll, československý soc-pop, disco i funky.

DOBROTY a MLSÁNÍ:
Jen růžová to může být, aneb cukrová vata nesmí chybět. Slibujeme, že bude tak sladká a lepivá, jak jste zvyklí z dětství. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky. O hladovce se postará klasická a poctivá Polívkárna.

ZBÝVÁ UŽ JEN FOTOŠŮT:
Abyste mohli své vzpomínky z retro večera zvěčnit, bude vám k dispozici fotokoutek. Vaše perfektní úsměvy, stylové dekorace a umný fotograf je zárukou dokonalého snímku.

Předprodej pouze online zde: https://goout.net/cs/listky/retro-party/diqb/

VIP vstupenka: V ceně VIP vstupenky je exklusivní místo k sezení na balkóně přímo v sále s výhledem na stage a taneční parket. K tomu welcome drink a drobné pohoštění. Pozor, počet je limitován 20 kusy.