Setkání kytaristů

Hudební festival

Namíchali jsme pro vás jedinečný koktejl výborné muziky, skvělého piva i něčeho k zakousnutí. Dva večery klasicky tvrdého rocku plného energie, houpavě svižného blues, originálně jemného folku, kreativního jazzu, nečekané alternativy, virtuózních workshopů, občas experiment, občas dokonce retro, jen ne europivo.:)

Letos vystoupí:

Jimmy Gee – německý multiinstrumentalista a skladatel, charismatický představitel „plnokrevného hardrocku“ a nejlepší rockový kytarista Německa z roku 2013. O svém stylu říká, že je to „heart rock“ a svůj koncert doplní o velmi originální workshop.

Iva Bittová a Vladimír Václavek – české legendy, které vydaly jednu z nejlepších českých desek – Bílé Inferno. Těžko lze na naší hudební scéně naleznout navzájem tak odlišné osobnosti jako je expresivní a stylově naprosto neuchopitelná zpěvačka a houslistka Iva Bittová a introvertní kytarista s citem pro repetitivní a meditativní melodie Vladimír Václavek.

David Stypka a Bandjeez – Písněmi prosakuje folk, rock, jazz. Každá píseň nese osobní poselství, okořeněné synergií vynikajících muzikantů (Matěj Drabina, Pavel Sotoniak, Marek Zeman), kteří hovoří společnou řečí i mimo pódium.

Robson Revival – Ostravští rockeři, o kterých si spoustu z nás myslelo, že se po odchodu Martina Chodúra na pódia nevrátí. Vrátili – jako svůj vlastní revival… a v té nejsilnější sestavě!

Aivn’s Naked Trio – Blues Rock Power Trio z Brna, kapela brněnského kytaristy Aivna, kterého můžete znát mj. i jako testéra hudebního vybavení na muzikantském serveru Jamstage.cz. O jeho muzikantském umění se s námi podělí také na workshopu.

Ty Syčáci – Nekompromisní ostrý styl a vytrvalost ve ztvárňování vlastních představ. Syčáci se nepřizpůsobují se žánrům, ale sami si je vytváří.

Self Made – Ostravský mladý folk rock ověnčený mnoha cenami, překvapí muzikantskou vyzrálostí, zajímavými vokály i instrumentálními sóly.

První havířovský minipivovar – od loňského léta štika mezi minipivovary v MSK. Pro náš festival uvaří speciální várku!

Qásek – téměř 10 let zpestřuje pivní nabídku v Ostravě. Od spodně kvašených piv dospěl k vynikajícím „ipám“ a dalším speciálům. Ochutnáme obojí.

Na dalších jménech ještě pracujeme… pro konkrétní program sledujte náš web: www.setkanikytaristu.cz

Ceny vstupného:

Předprodej 150 Kč/den, 250 Kč/2 dny

Na místě 250 Kč/den,  350 Kč/2 dny

gee
Jimmy Gee

Setkání kytaristů plakát