DIY Kurz šití: KOŠILE ANCHOR AND SEA

Regina Michnová

šicí kurz

kavárna

Patříte taky k tvořivým lidem, kteří se nebojí naučit něco nového? Máte už s šitím nějaké zkušenosti a ráda byste ušila něco pěkného pro svého syna, synovce, syna kamarádky či jiného pána kluka ve vašem okolí? Přijďte na kurz! Lektorka vás povede krok za krokem, takže se není se čeho bát!

Střihová příloha je ve velikostech 92-170 cm!

Naučíme se ušít límec, manžety. Zopakujeme knoflíkovou dirku.

Po zaplacení Vám lektorka zašle emailem střihy v PDF formátu. A podrobný fotonávod krok za krokem v PDF formátu.

Fotonávod obsahuje instrukce šití krok za krokem s fotografií.

POZOR – počet osob je omezený!!!

Na kurz si můžete zapůjčit šicí stroj. Pokud budete mít o šicí stroj zájem, napište to, prosím, do poznámky k objednávce.

Kurz uhraďte, prosím nejpozději dle data splatnosti. Aby se lektorka mohla všem „plně“ věnovat, je kurz omezený na max. 8-10 osob! Proto bereme jako závaznou až zaplacenou přihlášku.

Kurzy si objednáváte a nakupujete s předstihem. Může se stát, že nedorazíte, ať už z jakýkoliv důvodů. Pokud již dostanete úvodní informace a střihy a budete si přát kurz zrušit, zašle vám lektorka zpět na účet pouze 150,- Kč. Ale jako kredit vám stále zůstává oněch 200,- Kč, které můžete využít příště a kurz navštívit v jiném termínu. Stačí uvést variabilní symbol stornovaného kurzu. Budete-li mít již zaslaný celý fotonávod, peníze se nevrací. Ale opět můžete kurz navštívit v jiném termínu.

Abychom se na kurzu mohli věnovat pouze šití, poprosíme vás o nastříhání látky podle střihu. Po uhrazení kurzu, vám lektoka zašle úvodní fotonávod a střihy v PDF formátu. Kdybyste čemukoliv nerozuměla, neváhejte se lektorky zeptat. V úvodním fotonávodu je taky uvedeno jaký materiál  a pomůcky budete k práci potřebovat. Finální fotonávod i střih si nezapomeňte vytisknout a vzít s sebou na kurz.

Kurz stojí 350 Kč a můžete si ho zakoupit zde: http://www.sicikurzy.cz/Sici-kurz-Kosile-ANCHOR-AND-SEA-23-11-2015-d250.htm

Kontakt na lektorku:
Regina Michnová
tel: +420 739079049
info@sicikurzy.cz

https://www.facebook.com/sicikurzy?fref=ts

Regina Michnová, lektorka tohoto šicího kurzu není ve světě jehel a nití žádný nováček. Nedávno vystavovala své práce na Prague Patchwork Meetingu, a její návody na šití se objevily v časopisech Praktická žena, Vlasta, Tina a Pěkné bydlení. „Od dětství ráda tvořím. Panenky „chodily“ v upletených designových šatičkách. Později mě oslovilo filetové háčkování. Prostě nedokážu sedět s rukama v klíně.“ říká Regina.

48645_250__vyrp13_2443-DSC_0579 48645_250__vyrp12_2442-DSC_0576