tYhle: VÝŠ

Nový cirkus

Novocirkusové předdstavení vycházející z disciplíny balančního žebříku, u kterého se rozhodně nudit nebudete! Ocitnete se ve světě s dvojicí performerů a jedním podivným předmětem s příčlemi a štěřinami. Chtějí se dostat vzhůru, ale výsledek je nejistý – ženou se za mlhavou vidinou, že tam nahoře to bude lepší, jejich pohyb volnější a mysl svobodnější.

Přitažlivost je ovšem vztahovačná síla a pozměňuje každý  jejich krok. Překážky jim neklade jen ona, ale i ztřeštěná živelnost, s níž se pokoušejí dojít k vysněnému cíli: když už výš, tak alespoň tou nejkrkolomnější cestou!

Autoři a účinkující: Florent Golfier, Lukáš Karásek

Dramaturgická spolupráce: Marek Menšík

Scénografie: Marie Gourdain

Světelný design: Zuzana Režná

Hudba: Matouš Hejl

Technická spolupráce: Šimon Janíček, Jakub Ryvola

Akrobatická spolupráce: Stephanie N´Duhirahe

Produkce: Andrea Švandová, Soňa Alexová, Simona Vičarová

Speciální poděkování: Pierre Nadaud

Poděkování: eliška Brtnická, Prokop Vondruška, Dominique Rebaud, Petra Kateřina Bučková

Projekt se uskutečňuje v roce 2017 za finanční podpory statutárního města Brna. Projekt se uskutečnil v roce 2016 za finanční podpory: statutárního města Brna, Ministerstva kultury ČR a Nadace Život umělce.

Projekt vznikl za podpory: Motus, produkce divadla Alfred ve dvoře, Divaldlo na cucky / DW7, Industra Stage, SE.S.TA, Cirqueon.

Vstupné:

  • v předprodeji prostřednictvím portálu GoOut a OIS 150,- / studenti, senioři, ZTP a držitelé kartiček KMO 120,- / studenti JKO a členové MOVE Dance Company 80,-
  • na místě 200,- / studenti, senioři, ZTP a držitelé kartiček KMO 160,– / studenti JKO a členové MOVE Dance Company 80,-

Vstupenky na naše akce je možné zakoupit prostřednictvím portálu GoOut (https://goout.net/cs/ostrava/) , prostřednictvím portálu OIS (https://www.ostravainfo.cz/)  a také na všech jeho pobočkách.