Víkendové ponoření do akrojógy s Acro project

Marek Petráček a Jana Šálková

MOVE studio

V dubnu pro Vás máme připravený celý víkend plný akrojógy a párové akrobacie s Markem Petráčkem – pražským dlouholetým certifikovaným lektorem akrojógy a Janou Šálkovou – brněnskou lektorkou a performerkou z Joyful AcroYoga.

Jednotlivé bloky na sebe budou plynule navazovat a rozvíjet získané dovednosti. Během víkendu prozkoumáme netradiční přechody a pozice vleže i ve standing acru, zároveň projedeme osvědčené principy a techniky pro trénink technických prvků jako foot to hand a hand to hand.

Pátek je určený začátečníkům, zbytek víkendu mírně pokročilým.
Prerekvizity pro sobotu a neděli: star, shoulderstand, stojka o zeď.

Časový harmonogram a cena:
Pátek 18:00-21:00
Cena 450kč dospělý/ 350kč student

Sobota 10:00-12:30 a 14:30-17:00
Neděle 10-12:30
Cena za sobotu i neděli je 1400kč dospělý/ 1200kč student

Přihlášky na luciemickova.kov@seznam.cz
platbu prosím uhraďte po potvrzení Vaší přihlášky na účet 2001698227/2010

Program:

Pátek večer – Začátečníci (+ mírně pokročilí) 18:00-21:00 cena 450kč dospělý/ 350kč student

Program zahájíme blokem pro začátečníky. Vyzkoušíte si zde základní akrojógové pozice vleže i ve stoje. Účast doporučujeme i mírně pokročilým, protože se tu dobře připraví na zbytek workshopů – budeme ukazovat i těžší varianty základních pozic.

Sobota dopoledne – Stojky, F2H a H2H (jak trénovat od začátku)

Naučit se hand to hand je častým cílem akrobatů a v tomto bloku vás seznámíme s tím, jak je bezpečně a postupně od začátku trénovat. Na začátku vás čekají drily na stojky a po nich samotná akrobatická praxe. Projdeme si teorii gripů (úchopů) a řadu progresí vedoucích postupně k hand to handu – takže nás čeká hodně techniky i praxe.

Sobota odpoledne – Popy a L-basing flow

Po obědě se podíváme na základní i těžší popy. Dále budeme učit krátké sekvence v L-basingu, kde se naučíte spojovat prvky a plynule přecházet mezi pozicemi. Zábava a kreativita budou motivem tohoto bloku! :)

Neděle dopoledne – Standing acro flow

V neděli pro vás máme přichystané zajímavé dynamické nástupy a výstupy ve standing acru, to znamená různé zvedačky (dance lifts) a krátká propojení mezi pozicemi. Půjde hlavně o společné tempo a timing – to když zvládnete, tak najdete eleganci