VIP | MOVE FEST 2019

Radim Vizváry

Nová scéna, Cooltour Ostrava

Jen si to přiznejme. Kdo z nás si někdy doma potají nepustil nějaký ten nekonečný seriál nebo neotevřel bulvárek. Životy lidí, kteří jsou “VIP”, nás lákají. Některé z nich dokonce bereme jako superhrdiny, jako nedotknutelné. Chceme proto znát jejich soukromí, a hlavně jejich nedokonalosti. Chceme vědět, že jsou jako my a chceme se jimi stát. Ovšem jen do té chvíle, než zjistíme, že ten vysněný VIP život není stejný, jako v našich představách. 

Radim Vizváry si z VIP dělá tak trochu legraci. Dívá se na život “velmi důležitých” jako na něco tragikomického a ukazuje jak těžké je někdy překonat mediální obraz sama sebe.Těšte se na pantomimu Radima Vizváryho v podobě uceleného příběhu, ve kterém chce tvůrce překročit hranice žánru a nabídnout originální formu moderní pantomimy jak ve vnímání jejich principů a techniky, tak i dramaturgie a vizuálního ztvárnění.

Informace o vstupenkách 🎫

Vstupenky na představení 6. ročníku MOVE FESTU jsou ke koupi v síti www.goout.cz a v místě konání. Představení Amazonky je v prodeji také na stránkách www.dkmo.cz.

Vstupenky jsou v prodeji ve třech vlnách:

Early bird 🦜 (do konce března)
Základní vstupné 👉 200Kč
Student, senior, držitelé kartičky KMO a ZTP 👉 180Kč
Studenti a pedagogové JKO a uměleckých škol 👉 150Kč
Členové MOVE Company 👉 100Kč

Předprodej (od apríla)
Základní vstupné 👉 230Kč
Student, senior, držitelé kartičky KMO a ZTP 👉 200Kč
Studenti a pedagogové JKO a uměleckých škol 👉 180Kč
Členové MOVE Company 👉 100Kč

Na místě
Základní vstupné 👉 280Kč
Student, senior, držitelé kartičky KMO a ZTP 👉 230Kč
Studenti a pedagogové JKO a uměleckých škol 👉 230Kč
Členové MOVE Company 👉 100Kč