Vítání prváků 2016

Alkotour

Kavárna

Přežiješ nebo padneš?

I těmito slovy se dá charakterizovat zimní semestr, který nás nemilosrdně přivítal. Světlejší stránkou nového začátku je fakt, že je třeba řádně přivítat všechny prváky. A jak jinak než s námi! Stavovská unie studentů v Ostravě si dovoluje upozornit, že další ročník Vítání prváků je tady!!

Centrum Ostravy se promění v džungli, která se ve středu 12.října 2016 od 18:30 ponese ve znamení lovu. Budeš lovit nebo chceš být love(n), to necháme na tobě!

Vítání prváků je tradiční klání pořádané studenty pro studenty, jehož součástí je vyhlášení Prváka/Prvačky a Mazáka/Mazačky Ostravy. Celá soutěž spočívá v oběhnutí několika připravených klubů, splnění úkolu a do jedenácté hodiny večerní vrácení se na určené místo, začít může účastník kdekoli.

Razítko v mapce z každého klubu posbírat postačí a “prvákem” nebo “mazákem” roku můžeš být právě ty!

Od 20:15 vás v Cooltouru čeká koncert sympaťáka a gentlemana Adama Bartoše. Jeho charisma a hravá melodie ve Vás probudí chtíč užívat si život právě teď. Jeho texty jsou jako vybuchující granát – ostré žhavé kousky Vám vletí do hrudníku a zahřejí duši. Adam si žije svůj sen, přeje si, aby každý žil ten svůj.

Nejstatnější zvěř se letos bude vyskytovat v centru Ostravy, v šesti následujících revírech – Realita Gaming Bar, X Laser Game, Barrák (cílová stanice), Cooltour, Stará Aréna a Menza Ostravské univerzity.
Ve všech revírech na účastníky čeká akce plná zábavy, různorodých stylů hudby a dobrého pití.
V případě zvolnění tempa jsou připraveny svým způsobem odpočinkové kluby. Jaký je život ve virtuální realitě? To se dozvíš v Reality Gaming Baru nebo se vydejte na lov kamarádů do X Laser Game. Zkrátka každý si uloví dle svého stylu i chuti a všichni se nakonec potkáme na afterparty v Barráku.

Kdo letos obhájí titul v klání „prváci versus mazáci“? Budeš to snad ty, kdo bude stát na stupni vítězů?