Wokrshopy pozemní akrobacie a párové akrobacie s Losers Cirque Company

Losers Cirque Company

Pohybový workshop

​Workshop pozemní akrobacie s Losers Cirque Company

26.5.2018, 10:30 – 12:30

Máte rádi tanec a akrobacii? A pamatujete, jak jste v dětství metali na louce kotouly, přemety a hvězdy? Že už to dneska nedáte a jste staří? Pche, tak to jste na omylu. Na našem workshopu S Losery to totiž zvládne každý, kdo má alespoň trochu chuti a trpělivosti.
Naučíte se základní akrobatické triky vycházející ze sportovní gymnastiky, kterými budete moct oslňovat třeba v Komenského sadech. A pokud už nějaké základy umíte, akrobati Jindřich Panský a Vítězslav Ramba vás pomohou zdokonalit se a udělat velký skok vpřed! Rozvíjet se budete podle vašich možností.
“Na začátek se rozehřejeme zábavným posilováním, kde se naučíme správné držení těla, které je velmi důležité pro stabilitu a koordinaci. Poté se zaměříme na základní gymnastické prvky jako je stojka, hvězda, kotoul atd., a to jak individuálně, tak ve dvojici. Nakonec vše spojíme do mini choreografie a ukážeme si, jak se dají prvky modifikovat a kombinovat.” Říkají kluci.

Nemusíte se ničeho bát. Základní prvky zvládne každý. Stačí přijít s úsměvem a užít si workshop plný zábavy.

Workshop je určen jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Těšíme se na vás!

 

​Workshop párové akrobacie s Losers Cirque Company

26.5., 14:30 – 16:30

Akrobatický pár Art strength Vítězslav Ramba a Martina Illichová z Losers cirque company pro vás připravili zábavný akrobatický workshop kde se naučíte základní dovednosti na kterých pak můžete sami pracovat. Mají připravených spoustu zajímavých triků a to jak pro začátečníky tak pro pokročilé.
“Na začátek workshopu si připomeneme základní držení těla pomocí acroyogy. Druhý level workshopu bude už trošku vyšší, a to ve stoje, kde budeme zkoušet různé akrobatické prvky a dostaneme se až ke staní na ramenou. Třetím a posledním bodem našeho workshopu budou takzvané dynamické prvky, při kterých budete všichni lítat vzduchem!”

Nemusíte se ničeho bát, zvládnou to všichni. Stačí si s sebou vzít kamaráda nebo kamarádku a dorazit s úsměvem. Workshopu se mohou v páru zúčastnit dva kluci nebo dvě holky. Možný je i rodič s dítětem starším 10 let. Těšíme se na Vás.