ZAHAJUJEME LÉTO! Circus Brothers, Dr. Zeppelin

Koncert

Zahrádka

Kapela Circus Brothers je velkým objevem současné klubové a festivalové scény v České republice. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků, kteří na jejich show tančí až do ranních hodin a posledních sil. Základem každého koncertu je s neuvěřitelnou energií a nadledem zahraný disco-balkan, v kterém kombinují balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk.

Poslední singl I JUST FEEL mohli během letní sezóny slyšet návštěvníci více než padesáti akcí a festivalů, včetně těch nejprestižnějších jako například Rock for People, Mighty Sounds, Rock for Churchill, Pálavské vinobraní nebo Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary. Nezapomenutelnou součástí léta byl také společný koncert s legendárními Fanfare Ciocarlia. Již po několikáté se potkali na pódiu s kapelou Dubioza Kolektiv nebo Bohemian Betyars.

V současné době Circus Brothers vyrazili na podzimní turné s kapelou Fast Food Orchestra, na kterém je čeká 13 vystoupení po celé České republice.

Přijďte na koncert a poznejte energii Circus Brothers, která z každé akce udělá jedinečný zážitek!

Doporučené vstupné: 100Kč