Zahajujeme léto!

Koncert

Zahrádka

Zahajujeme Léto před Cooltourem! V pohodové atmosféře odstartujeme tříměsíční karneval aktivit, který rozproudí naše prosluněné zákoutí v centru Ostravy. O zahajovací párty se postará temperamentní formace Jindra Holubec Y Amigos a italsko-africká kapela Mamma Afr!ka. O hladovce se postarají Párek a Brioška. #summeron

Jindra Holubec Y Amigos
Temperamentní kapela J. H. Y. A. se formuje již od roku 2008. Žánrově široce rozkročené osobnosti vytvořili charismatický projekt, který pod zástěrkou funky koketuje s nejrůznějšími hudebními styly od jazzu až po rap. V čele s frontmanem Jindrou Holubcem se vypravíme do trefné karikatury atmosféry Jižní Ameriky.

Mama Afr!ka (IT)
Pravé a nefalšované jižanské vibes odfouknou každý mrak. Italská parta MaMa Afr!ka vystupuje po celé Evropě a hraje jednoduše hudbu s jediným účelem – nabíjet lidi pozitivní energií a spojovat je jedinečným zážitkem. Inspirací pro jejich odlehčené rytmy reggae, ska, rumby či samby jsou známí Manu Chao nebo velikáni jako Bob Marley, Jimi Hendrix či Django Reinhardt. A jak to tak bývá, sny se stávají skutečností – MaMa Afr!ka si zahráli s hvězdnými Manu Chao na jedné stage.

Vstupné 0,-