Jak se zapojit

Kulturní centrum Cooltour je tvořeno Ostraváky pro Ostraváky.

Jestliže máte talent, chuť a možnost zapojit se do nejrůznějších námi organizovaných činností, máte hned několik možností. Zapojení veřejnosti je pro nás klíčové, takže se nezdráhejte ozvat. Věříme, že být aktivní součástí kulturního procesu rozvíjí talenty a poskytuje příležitosti pro další individuální seberealizaci.

Projekty

Tou největší příležitostí, je určitě pomoc při organizování velkých i malých projektů. Organizujeme například zážitkové kino Cinema Royal, Restaurant Day, Zažít Ostravu jinak, vydáváme USE-IT mapy a chystáme blog. Pokud jste akční a zodpovědná osoba, nebo třeba psavec od přírody, či social media nadšenec, rádi vás uvítáme jako člena týmu.

Praxe

Zapojit se lze také prostřednictvím praxe, které jsou poskytovány studentům středních škol a univerzit, anebo návštěvou některého z našich workshopů a školících programů.

Podpora vašich nápadů

Pokud máte vlastní nápad a hledáte podporu v různých oblastech – chcete pomoct zrealizovat akci, projekt apod. – obraťte se na nás prostřednictvím emailu cooltour@cooltourova.cz. Rádi si váš návrh vyslechneme a pomůžeme jej zrealizovat. Věříme, že i v Ostravě je plno kreativních talentů.

Rezidence

Cooltour umožňuje umělcům pracovat na svých představeních nebo projektech s využitím našich prostor, ubytování a vybavení. Příležitosti k rezidenčnímu pobytu a technické specifikace naleznete v této sekci.